1. Home
  2. Gereedschap accu's
  3. Bosch
  4. 9,6 Volt
  5. 2-power Accu voor Bosch 9,6 Volt – Ni-MH – 2400 Mah (Bat048)

2-power Accu voor Bosch 9,6 Volt – Ni-MH – 2400 Mah (Bat048)

Artikelnummer: PTH0019A

2-power Accu voor Bosch 9,5 Volt – 2400 Mah – NI-MH- voor professioneel gebruik

Is uw accu van uw gereedschap steeds snel leeg? Met deze accu is dit probleem verleden tijd en heeft uw machien weer nieuwe kracht.

 

48,95
  •  Direct uit voorraad leverbaar
  •  Snelle levering!
  •  Gratis verzending vanaf €100,-
  •  Klanten beoordelen ons met een 4.8 uit 5
  •  30 dagen retourneren

Productspecificaties

Voltage / Capaciteit2400 Mah
Garantie12 maanden
KleurGrijs
Levertijd
ManufacturerGeschikt voor Bosch
TypeNI-MH
VerwijderingsbijdrageNo
Verzendkosten
Voltage

Beschrijving

2-power Accu voor Bosch 9,6 Volt – 2400 Mah – NI-MH- voor professioneel gebruik

 

Uitgebreide specificaties:

  • Accu is volledig compatible met de originele accu
  • Deze accu heeft dezelfde electrische beveiliging dan de originele accu.
  • NI-MH, 9,6 Volt, 2400 Mah
  • Geen origineel product
  • Kan worden opgeladen met de originele Bosch lader
  • Beveiligd tegen oververhitting, tegen overladen en tegen kortsluiting
  • 12 maanden garantie
  • 14 dagen herroepingsrecht

 

Deze accu is 100% compatible met de volgende partnummers:

Bosch 2 607 001 80

Bosch 2 607 335 082

Bosch 2 607 335 272

Bosch 2 607 335 373

Bosch 2 607 335 414

Bosch 2 607 335 453

Bosch 2 607 335 461

Bosch 2 607 335 469

Bosch 2 607 335 524

Bosch 2 607 335 529

Bosch 2 607 335 539

Bosch 2 607 335 540

Bosch 2 607 335 674

Bosch 2 607 335 682

Bosch 2 607 335 707

Bosch 2 607335260

Bosch 2 607335271

Bosch 260700180

Bosch 2607335082

Bosch 2607335260

Bosch 2607335271

Bosch 2607335272

Bosch 2607335373

Bosch 2607335414

Bosch 2607335453

Bosch 2607335461

Bosch 2607335469

Bosch 2607335524

Bosch 2607335529

Bosch 2607335539

Bosch 2607335540

Bosch 2607335674

Bosch 2607335682

Bosch 2607335707

Bosch BAT0408

Bosch BAT048

Bosch BAT100

Bosch BAT119

Bosch BH984

Bosch BPT1041

 

Compatible met de volgende apparaten:

Bosch 23609

Bosch 32609

Bosch 32609- RT

Bosch EXACT 1100

Bosch EXACT 2

Bosch EXACT 4

Bosch EXACT 6

Bosch EXACT 7

Bosch EXACT 9

Bosch GDR 9.6 V

Bosch GLI 9.6 V

Bosch GSR 9.6 (New Version)

Bosch GSR 9.6-1

Bosch GSR 9.6-2

Bosch GSR 9.6V

Bosch GSR 9.6VE-2

Bosch PLI 9.6V

Bosch PSR 9.6VE-2

Bosch PSR 960

Bosch PSR 960

Reviews

Menu

Vanwege vakantie en grote drukte kan de bezorging van je pakketje en de reactie van de klantenservice wat langer duren.

Onze excuses voor het ongemak.